Część składników używanych do produkcji pochodzi z upraw ekologicznych a kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.

Stworzyliśmy tę LINIĘ kosmetyków naturalnych opracowanych na bazie wyselekcjonowanych składników mineralnych i roślinnych.

Linię wolną od parabenów, konserwantów, sylikonów, sztucznych barwników, talku i parafiny – przez co stała się tak przyjazna każdej Kobiecie.

Masło Shea, masło kakaowe

łagodzą zmiany alergiczne, regenerują i odżywiają a  zawarte w nich związki odmładzają i chronią skórę przed wolnymi rodnikami. Ponadto wygładzają, nawilżają i natłuszczają skórę oraz działają uelastyczniająco. Masło Shea działa również jako naturalny filtr ochronny.

Olej abisyński

charakteryzuje się dużą zawartością długołańcuchowych, nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3, 6 i 9, które przywracają naturalną równowagę hydrolipidową skóry, zapobiegając jej suchości i szorstkości.

Olej migdałowy

jest doskonałym wypełniaczem zmarszczek, a substancje w nim zawarte oddziałują znacznie dłużej, poprawiając wygląd i kondycję skóry oraz zapobiegając tworzeniu się kolejnych zmarszczek.

Witaminy A, E, D, B

  • witaminy A i E są cennymi przeciwutleniaczami, tzn. zwalczają wolne rodniki siejące spustoszenia w ludzkich komórkach.
  • witamina D chroni skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych a witaminy z grupy B odpowiadają za prawidłowe nawilżenie oraz dotlenienie (biorą udział w procesach oddychania komórkowego).