Jak wybrać cienie do powiek?

Wybór cieni to jedna z ważniejszych decyzji w tworzeniu makijażu. Takie produkty powinny reprezentować wysoką jakość, być bezpieczne, a nawet odżywiać delikatną skórę powiek. W kwestii doboru barw konsumentki mają dużą swobodę. Warto jednak wybierać cienie, które podkreślą kolor …

Makijaż na co dzień – jak go wykonać?

Makijaż w wersji dziennej powinien być naturalny. Jego celem jest zakrycie niedoskonałości, nadanie matowego efektu i delikatnie rozświetlenie skóry. Z produktów do makijażu korzysta się na co dzień, więc warto zadbać, by nie podrażniały skóry. Podstawą pozostają natomiast wysokiej …

Jak nakładać cienie mineralne?

Kosmetyki mineralne dają szerokie możliwości wykonywania makijażu. Jeden zestaw cieni do powiek z minerałami pozwala tworzyć bardzo różne połączenia kolorystyczne. Kobiety mogą poszukiwać rozwiązań najlepiej dopasowanych do barwy oczu oraz odcienia swojej karnacji. Warto jednak pamiętać, że efekt wykonanego…

Jak dbać o skórę latem?

Lato to czas odpoczynku i wytchnienia. Niestety nie dla skóry. W najcieplejsze miesiące roku jest ona bowiem narażona na działanie wielu szkodzących jej czynników. Intensywne promieniowanie słoneczne, wysoka temperatura czy suche klimatyzowane powietrze to tylko niektóre z nich.

Makijaż na wesele

Makijaż to jeden z podstawowych elementów kobiecej stylizacji. Panie wybierające się na wesele powinny potraktować go szczególnie poważnie. Wykonany dokładnie i dopasowany do indywidualnych potrzeb podkreśli urodę i przykuje spojrzenia innych uczestników zabawy.

5 sposobów na szybki makijaż

Poranny makijaż to rytuał niemal każdej kobiety. Niestety, problem tkwi w tym, że nie zawsze mamy czas na jego profesjonalne wykonanie przed lustrem, dlatego robimy go w autobusie, czy też w samochodzie, stojąc w porannych korkach.

Wszystko co musisz wiedzieć o… pędzlach do makijażu

Większość pań zdaje sobie sprawę, że dobór dobrej jakości kosmetyków jest niezwykle ważny, aby wykonać perfekcyjny makijaż. Nie wszyscy jednak wiedzą, że dobrze dobrane preparaty to tylko połowa sukcesu.

Alergia na kosmetyki

Przeciętny produkt do pielęgnacji skóry czy wykonywania makijażu zawiera w swoim składzie wiele różnych substancji chemicznych. Każda z nich może wywoływać alergię, objawiającą się zaczerwienieniem, przebarwieniami, a także swędzeniem.

Sprawdź co kupujesz! Czym są kosmetyki mineralne?

Kosmetyki mineralne cieszą się niesłabnącą popularnością. Coraz więcej pań, które zdają sobie sprawę z potrzeb swojej cery, wybiera właśnie ten rodzaj preparatów do makijażu. Co jest w nich takiego niezwykłego?

Nieznana historia cieni do powiek

Cienie do powiek to podstawowy element kobiecego makijażu. Za odwieczne atrybuty kobiety przyjmuje się: usta, oczy, a także policzki.

Makijaż na zimę

Zimą skóra twarzy narażona jest na działanie wielu czynników drażniących. To przede wszystkim mróz, zimny wiatr, opady, ale także ogrzewanie wysuszające powietrze w domu i pracy. Wykonanie efektywnego, a przy okazji trwałego, makijażu to w takich warunkach nie lada wyzwanie.

Cienie dobrane do koloru karnacji i oczu

Dobrze dopasowane cienie do powiek podkreślają głębię spojrzenia i stanowią ważny element nie tylko wieczorowego, ale również dziennego makijażu. Każda kobieta powinna oczywiście stosować produkty, w których dobrze się czuje.