ALILLA MINERALS

NATURALNE CIENIE MINERALNE OD POLSKIEGO PRODUCENTA W EKSKLUZYWNYM DREWNIANYM OPAKOWANIU – WYRÓŻNIJ SIĘ!

ZOSTAŃ TWARZĄ / AMBASADORKĄ

NOWEJ EKSKLUZYWNEJ LINI PRODUKTÓW

Jeżeli jesteś rozpoznawana/ny, prowadzisz Bloga, masz setki tysięcy obserwujących na Instagramie i nie tylko … Jeżeli znasz osoby z polskiego wielkiego ekranu lub z pierwszych stron gazet lub Twoja świadomość jakości produktów kosmetycznych oraz pro-zdrowotnych aspektów właściwych dla zdrowia zakupów jest wysoka.

 

Napisz do nas za pośrednictwem zamieszczonego formularza, lub skontaktuj się bezpośrednio:

kom: +48 790 850 409  |  e-mail: wspolpraca@alilla.com

 

Naszą misją jest zaopiekowanie się naszymi Klientkami poprzez dostarczenie hipoalergicznych oraz wyjątkowo trwałych kosmetyków dla Kobiet w szczególności z problematyczną, niezwykle wrażliwą skórą. Proces wytwarzania najwyższej jakości, w pełni mineralnych produktów począwszy od cieni do powiek z transparentnymi mineralnymi pudrami, a całość o właściwościach leczniczych oraz wyszukany, jedyny taki 2-wu stronny pędzelek z naturalnego drewna i włosia, a wszystko opakowane w drewnianym, ekskluzywnym etui, czyni z właścicieli dowolnej palety Alilla Minerals osobę docenioną i wyjątkową.

 

Naszą Drogą jest Zdrowie, Natura, oraz Ekologia. Docieramy do świadomej Konsumentki, oraz do Osób i Firm świadomie obdarowujących swoich Najbliższych oraz Klientki prezentami, podziękowaniami w formie gift-u jakim jest nasza linia produktów Alilla Minerals (z własnym grawerem na specjalne zamówienie)

Imię i nazwisko*

Adres e-mail*

Rodzaj działalności*

Twoja Domena/Blog/Instagram/SM*

Telefon kontaktowy*

Temat współpracy*

Dodatkowe informacje i pytania*

 

NASZYM MINERALNYM CIENIOM DO POWIEK ZAUFAŁY:

 

MAGDALENA BIEŃKOWSKA

Zdobywczyni tytułu Miss Polski 2015. Reprezentowała Polskę w międzynarodowym konkursie Miss International 2016, w którym znalazła się w ścisłym finale.

MAGDALENA była również polską kandydatką do tytułu Miss World w listopadzie 2017 w Sanya w Chinach.

 

MONIKA ANASTAZJA ADACH

Zdobywczyni tytułu Vice Miss Polski Nastolatek 2010. Aktualnie Top modelka w Agencji Modelek Brilliance (Warszawa).

 

ANIA PISZCZAŁKA

Polska modelka, która brała udział w pokazach w Mediolanie. Popularność uzyskała w 2010 roku, zdobywając trzecie miejsce w 1 edycji programu  “Top Model”.

ANIA bierze udział w pokazach znanych polskich projektantów, takich jak u Anny Cichosz,  Macieja Zienia, czy Dawida Wolińskiego. Ania chodziła również w kreacjach Evy Minge, Gosi Baczyńskiej czy Teresy Kopias.

 

AGNIESZKA KAWIORSKA

Polska aktorka teatralna i filmowa. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie (2006). Jeszcze jako studentka drugiego roku zadebiutowała na scenie Teatru Starego w Krakowie w spektaklu Gang Bang Pawła Sali w reżyserii Krzysztofa Jaworskiego (2004). Pierwszą ważną rolą na dużym ekranie był film Katyń w reżyserii Andrzeja Wajdy, gdzie zagrała Ewę, córkę zamordowanego w Katyniu generała. Po ukończeniu PWST występowała na deskach krakowskich teatrów: Teatru Starego, Teatru Ludowego oraz Teatru Variete. Doskonaliła swój aktorski warsztat w The Actors Temple w Londynie.

 

ELIZA GWIAZDA

Znana prezenterka telewizyjna. Piękna, młoda i bardzo ambitna. Na codzień współpracuje z gwiazdami i celebrytami. To salonowa redaktorka, która relacjonuje najważniejsze wydarzenia kulturalno-modowe w Polsce.

 

KAROLINA MOTYLEWSKA

Znana i lubiana redaktorka oraz dziennikarka w Jastrząb Post. Aktualnie zapraszana na największe eventy i mile widziana, utalentowana prezenterka telewizji ATV. Karolina realizuje niemal każdego dnia wywiady z  celebrytami i znanymi postaciami świata biznesu. Karolina jest również piękną modelką, często biorącą udział w znakomitych pokazach mody, sesjach zdjęciowych dla znanych marek oraz udzielającą się w telewizyjnych programach modowych.