Alilla Cosmetics 

to polska marka kosmetyków do makijażu powstała, aby dostarczać bezpieczne produkty produkty najwyższej jakości.

Zamiłowanie do zdrowego stylu życia oraz 20 letnie doświadczenie pozwoliły nam stworzyć produkty w naturalne które świetnie sprawdzą się przy każdym typie cery.

Wszystkie innowacje powstają w murach naszego zakładu produkcyjnego pod Warszawą dzięki temu mamy bezpośredni wpływ na jakość naszych produktów. W Laboratorium Alilla Cosmetics, zespół kreatywnych technologów mając na względzie i posiłkując się aktualnymi potrzebami i trendami rynku, stale opracowuje coraz to nowsze receptury. Wszystko po to by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających kobiet.

W 2017 roku zostaliśmy nagrodzeni Diamentowym Sercem w kategorii Best of Health and Beauty za gamę naturalnych kosmetyków mineralnych.

Nasz cel to rozwijać się w kierunku zdobycia ważnej pozycji na rynku kosmetycznym, aby zrewolucjonizować podejście do produkcji kosmetyków w trosce o zdrowie i środowisko.

Alilla Cosmetics dba nie tylko o zdrowie kobiet, ale również o środowisko.

Dzięki wykorzystaniu drewna jako opakowanie z wymiennymi wkładami na naturalne kosmetyki dbamy o brak sztucznie wytworzonych odpadów, które zagrażały by środowisku.

Współpracujemy z firmą recyclingową wskutek tego na bieżąco przetwarzane są surowce wtórne.

Wpieramy organizację WWF, od lat zajmującą się działaniami na rzecz ochrony zwierząt oraz ich środowiska naturalnego.