Historia firmy

Firma powstała w 2000 roku i działała jako producent wkładów cieni pudrów i róży dla firm zewnętrznych z całej Polski. Firmy te sprzedawały nasze produkty pod swoimi markami w całej europie a nawet w Azji.

Taki profil produkcji trwał do roku 2014, w którym to działalność została rozwinięta na sprzedaż gotowego produktu pod własną już marką, w opakowaniach ekologicznych ze szlachetnego importowanego drewna. Projekty opakowań tworzone są przez nas samych, co sprawia że jesteśmy oryginalni i elastyczni oraz gotowi do współpracy.

Załoga składa się z wykwalifikowanych i oddanych firmie pracowników, dzięki którym możemy pochwalić się najwyższą jakością – dlatego nasze produkty dostępne są w wielu krajach.

Filozofia pracy

Marka kosmetyków Alilla dba nie tylko o zdrowie kobiet ale również o środowisko. Dzięki wykorzystaniu drewna jako opakowanie na mineralne i naturalne kosmetyki dbamy o brak sztucznie wytworzonych odpadów, które zagrażały by środowisku.

Wspieramy również  organizację WWF, od lat zajmującą się działaniami na rzecz ochrony zwierząt oraz ich środowiska naturalnego.

Dzięki współpracy z firmą recyclingową na bieżąco przetwarzane są surowce wtórne.